İstanbul buz gibi hava durumu ne diyor?

07 Ocak 2015 Çarşamba 09:16:29
Bu haber 1161 kez okundu

İstanbul'da meteoroloji hava durumu raporuna göre ısı eksi derecelere indi, bugün de kar yağışı zaman zaman etkili olacak. Okullar ise tatil edilmedi.

İstanbul buz gibi hava durumu ne diyor?

İSTANBUL meteoroloji müdürlüğünün hava durumu raporlarına göre kar yağışı bugün aralıklarla etkili olacak, sıcaklık ise ilk kez bu kadar düştü ve eksi derecelere indi.

Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü sitesindeki son hava durumu tahminine göre kar yağışı perşembe gününe kadar devam edecek. Gün içinde aralıklarla özellikle kuzey ilçelerde kar yağışı görülecek.

İSTANBUL BUZ GİBİ

İstanbul'u bugün asıl zorlayan kutup soğukları oldu. Sıcaklık eksi derecelere indi. Buz tutan yollar sebebiyle erken saatlerde işe gitmek için yola çıkanlar büyük sıkıntı yaşadı.
i̇stanbul-buz-gibi-hava-durumu-ne-diyor-.jpgİstanbul 'da hava sıcaklığının bugün daha da düşeceği bildiriliyor. 2 ila 4 derecelik bir düşüşün ardından bugün eksi 2 derecelerde olan ısı yarın eksi 4 dereceye kadar inecek.

BU GECE EKSİ 11 DERECEYİ GÖRECEK

İstanbul'da dondurucu soğuklak gece ısıyı daha da indirecek. Meteorolojideki son hava durumu tahminine göre bu gece ısı eksi 11 dereceye düşecek. İşte İstanbul'da bugün beklenen hava durumu raporunun saatlik gösterimi;

istanbul-7-ocak-saatlik-hava-durumu.jpg
İSTANBUL 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ
İstanbul'un 5 günlük hava durumu raporunda yarın da kar var. Ancak asıl uyarı gündüz eksi 4 dereceye inecek olan aşırı soğuklar için.

istanbul-5-günlük-hava-durumu.20150107084608.jpg
İSTANBUL İLÇELERİ BUGÜNKÜ HAVA DURUMU

İstanbul ilçelerinde bugün beklenen meteorolojik olaylar ise şöyle;

istanbul-ilçeleri-hava-durumu.jpg
istanbul-ilçeler-hava-durumu.jpg

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0