Adnan Oktar: Erdoğan’la uğraşmak günah

10 Aralık 2013 Salı 14:44:00
Bu haber 1800 kez okundu

Adnan Oktar Başbakan Erdoğan için övgü dolu sözler söyledi. Erdoğan ile uğraşmanın günah olduğunu söyleyen Oktar, “Tayyip Hocamla uğraşmak günah, Allahtan korkmak lazım” dedi.

Adnan Oktar: Erdoğan’la uğraşmak günah

Adnan Oktar A9 kanalında yaptığı açıklamalarla Başbakan Erdoğan’a desteğini sürdürdü. Başbakan Erdoğan ile uğraşmanın günah olduğunu savunan Oktar, “Tayyip Hocamla uğraşmak günah, Allahtan korkmak lazım vicdanlı olmak lazım. Bütün gençliğini İslam için Kuran için harcayan bir insanla uğraşmak zulümdür” dedi.


Adnan Oktar programında Şamil Tayyar’ın “Derin devletin hala devam ettiğini” ifade ettiği açıklamalarını değerlendirdi. Adnan Oktar Şamil Tayyar’ın bu açıklamalarını değerlendirirken Başbakan Erdoğan’a da övgüler yağdırdı.


İşte Adnan Oktar’ın o açıklamaları:

TAYYİP HOCAM ÖYLE HÖT DÖT DİNLEMEZ

Derin devletin hükümete sızmaması için Başbakan Erdoğan’a güçlü destek verilmesi lazım Tayyip Hocamı yalnız bırakma tavırlarına karşı yoğun bir detek verilmesi daha önce de Tayyip Hocama böyle bir saldırı oldu o yüzde 52 oy desteği ile gümbür gümbür geldi. Ama cemaatlerin de grupların da vakıflarında açık açık destek olması lazım… Zor durumda olduğu görünüyor Başbakan’ın… PKK bir yandan ABD bir yandan, Çin, Rusya bir yandan… Ama Tayyip Hocamın iyi bir yanı vardır delikanlıdır kabadayıdır pek etkilenmez eski Başbakanlar gibi… Tayyip Hocam öyle höt döt dinlemez ve gereğini de yapar delikanlıca tavır gösterir. Ama bu cesaret imandan…

Adnan Oktar’ın Erdoğan hakkındaki sözlerin devamı için izleyin:

 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0