Ilıcalı: Telegol tek bir şartla devam eder!

25 Aralık 2013 Çarşamba 14:35:03
Bu haber 702 kez okundu

TV8'nin yeni sahibi Acun Ilıcalı, Telegol programının yayın hayatına devam etmesi için tek bir şart koydu.

Ilıcalı: Telegol tek bir şartla devam eder!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a yakınlığıyla bilinen Acun Ilıcalı TV8'de yayınlanmakta olan Telegol programının yayın hayatına devam etmesi için ilginç bir şart koştu.

TV8'i satın alarak medya patronluğuna adım atan Acun Ilıcalı, yeni kanalında radikal değişikliklerin altına imza atmaya devam ediyor. Ilıcalı, Telegol programının yayın hayatına devam etmesi için Erman Toroğlu'nun programı bırakması şartını koştu.

Erman Toroğlu ise dinlenmek için bu teklife sıcak bakıyor. Ayrıca Toroğlu'nun 1 yıllık maaşının da ödenmeye devam edeceği öğrenildi.

AZİZ YILDIRIM'IN İSTEĞİYLE LİG TV'DEN AYRILMIŞTI! 

Maraton programında yıllarca yorumculuk yapan Erman Toroğlu'nun Lig TV'den ayrılmasına Aziz Yıldırım'ın neden olduğu iddia edilmişti. Bu kez yine Aziz Yıldırım'a yakınlığıyla bilinen Acun Ilıcalı'nın böyle bir kararın altına imzas atması bir takım soruları da beraberinde getirdi.

Erman Toroğlu Lig TV'den kovulması olayını bir köşe yazısında bu cümlelerle dile getirmişti:

"Aziz Yıldırım bir kulüp başkanına ihaleden sonra şöyle demiş:
'Henüz işimiz bitmedi... Elbirliğiyle bu Erman Toroğlu'nu yollamamız gerekiyor... İhaleye iki gün kala Ertan Özerdem'in odasına Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Ali Yıldırım, İstanbul Büyükşehir Belediyespor Başkanı Göksel Gümüşdağ girdiler... Burada Ali Yıldırım'ın yıllardır söz verdiğiniz halde Erman Toroğlu'nun işine niye son vermediniz?..' ifadesi var..."

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0