O Ses Türkiye'de Kim 1. Oldu? İşte Birinci

21 Ocak 2014 Salı 00:50:00
Bu haber 1595 kez okundu

Acun Ilıcalı'nın ses yarışması O Ses Türkiye'nin 2014 yılı birincisi belli oldu. Hasan Doğru isimli yarışmacı diğer rakiplerini eleyerek zirveye yükseldi. Hasan Doğru O Ses Türkiye'de birinci oldu. O Ses Türkiye Final'de performansı ile büyüledi.

O Ses Türkiye'de Kim 1. Oldu? İşte Birinci Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği 'O Ses Türkiye'nin finali yapıldı.

'O Ses Türkiye'nin finali yapıldı. 'O Ses Türkiye'nin kazanan ismi Hasan Doğru oldu.

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği 'O Ses Türkiye'nin finali yapıldı. Star TV'de yayınlanan O Ses Türkiye final bölümünde ilk elemede, yarışmaya veda eden iki isim belli oldu.Finalede yarışan isimlerde Abdullah Civliz ve Hasan Doğru olmuştu. O Ses Türkiye'nin kazanan ismi ise Hasan Doğru oldu.

FİNAL PERFORMANSI

O Ses Türkiye Final - Hasan Doğru 'Uzun İnce Bir Yoldayım'


Hasan Doğru O Ses Türkiye'de 'Uzun İnce Bir Yoldayım' adlı parçayı seslendirdi.
Acun Ilıcalı‘nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği ve O Ses Türkiye’de kim birinci oldu? O Ses Türkiye’nin şampiyonu kim oldu. O Ses Türkiye’yi kim kazandı? Türkiye’nin O Ses’i kim oldu?

Hepsi de birbirinden iddialı 4 finalist vardı finalde..

Star TV’de ekrana gelen O Ses Türkiye yarışmasının final gecesi büyük bir heyecana sahne oldu.

‘O Ses Türkiye’nin finalinde Hasan Doğru, Mert Demir, Ersin Yılmaz, ve Abdullah Civliz canlı yayında en iyi performanslarını sergiledi, ilk oylamaların ardından ‘O Ses Türkiye’ye veda eden isim Mert Demir olurken, ikinci isim Ersin Yılmaz oldu. ‘O Ses Türkiye’de bir ilke imza atan Gökhan, kendi takımından 4 ismi finale taşımayı başarmıştı.
Finalede yarışacak isimler Abdullah Civliz ve Hasan Doğru oldu.
Türkiye’den gelen SMS oylarıyla O Ses Türkiye’nin şampiyonu %38′e %62 oy oranı ile Hasan Doğru oldu.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0