Ünlü yatırımcı Soros'a eski sevgiliden dayak

13 Şubat 2014 Perşembe 07:54:47
Bu haber 3467 kez okundu

Para sihirbazı olarak tanınan ünlü yatırımcı George Soros (83), kendisine dava açan 30 yaşındaki eski sevgilisi tarafından mahkemede saldırıya uğradı.

Ünlü yatırımcı Soros'a eski sevgiliden dayak

New York Daily News'in haberine göre, Brezilyalı oyuncu Adriana Ferreyr, kendisine fiziki istismar uyguladığı ve daha önce vaat ettiği New York’taki 1,9 milyon dolarlık evi vermediği gerekçesiyle eski sevgilisi George Soros’a açtığı 50 milyon dolarlık tazminat davası sırasında ünlü yatırımcıya saldırdı.

SOROS'A KAMERALI TEHDİT

Tanıkların anlattıklarına göre, Ferreyr’nin mahkeme salonuna elinde küçük bir kamerayla gelip, “Her şeyi kayıt altına alıyorum. Şimdi CNN’ni arıyorum” dedi. Soros’un avukatları, Ferreyr’ye engel olmak istedi ve bu sırada bir arbede yaşandı. Bu sırada Brezilyalı oyuncu, yatırımcı Soros’a saldırdı.

İŞİTME CİHAZI KULAĞINDAN ÇIKTI

Görgü tanıkları saldırı sırasında Soros’un işitme cihazının kulağından çıktığı söyledi. Geçen yılın en çok kazanan hedge fonunu yöneten Soros’un avukatlarının saldırı anının görüntülerinin yayınlanmaması için mahkeme emri çıkarmaya çalıştığı ifade edildi.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0